WHATSAPP MESAJ
ŞİMDİ ARA
Kategoriler

Koltuk Yıkama

Kocaali Kotuk Yıkama

İnsanoğlu yüzyıllardan beri yaşam süresini uzatmaya çalışıyor. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki ölüm sebeplerinin büyük bir kısmı mikroorganizmaların neden olduğu hastalıklardır. Kişinin yaşam süresini uzatması, daha sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayatını idame ettirmesi için ilk olarak bedenini zararlı mikroorganizma ve bakterilerden koruması gerekmektedir. Dolayısıyla oturduğunuz yer ve çevreniz temiz ve hijyenli olması önemlidir. 

Kocaali Koltuk Yıkama Deri, Suni Deri, Dokuma Kumaş, Alcantara kaplamalar dahil tüm koltuk türlerini dokusuna zarar vermeksizin derinlemesine temizleyerek müşteri memnuniyetine ön planda tutmaktadır. Evlerde kullanılan koltuk, oturma gurubu, berjer, puflarınızın yerinde yıkama işlemleri önem ve titizlikle sizlere sunulmaktadır. Ayrıca araç koltuğu yıkama ve yatak yıkama konusunda Sakarya'da hizmetlerimize ara vermeden devam etmekteyiz.

Yaptığımız işte hızlı ve pratik olduğumuz kadar güvenilir bir ekibiz. Kocaali Koltuk Yıkama ve koltuk  temizlik şirketi olarak evlerinizi ve iş yerlerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirisiniz. Ayrıca Sakarya'nın bir çok bölgesinde firmamız hizmettedir.

Koltuklarımı neden yıkatmalıyım?

Koltuklarınızı neden yıkatmanız gerektiğine değinecek olursak koltuk yaşam alanımızda en çok kullanılan ve bu nedenle de en çok kirlenen eşyalarınızdandır. Hemen hemen günün her saati koltuklarınızı kullanmaktasınız ve bu kadar çok kullanılan bir nesnenin ise kirlenmemesi takdir edersiniz ki mümkün değildir. O halde bizim size tavsiyemiz hem sağlığınız hem koltuklarınızın uzun ömürlü olması açısından hem de temizlik açısından periyodik olarak koltuklarınızı yılda 2 kere yıkatmanız gerekmektedir.

Koltuklarım ne kadar sürede kurur ve ne zaman kullanabilirim?

Kuruma Süresi:  Koltuklardan fazla su ve kirler çekildikten sonra en fazla %5 nemli kalır buda koltuğun kumaş yapısına bağlı olarak 6 ile 8 saat arasında kendiliğinden kurur. 

Zorlu lekelerle nasıl başa çıkıyorsunuz?

Koltuk yıkama ve leke çıkarma işlemlerimiz %98 garantilidir. Kahve, çay, yağ, su, yemek, çikolata, boya vs lekeler için üstün çıkarma tekniklerimizi kullanarak çıkarırız. Eğer lekeler için sizler çeşitli kimyasallarla müdahale yaptıysanız bazı lekeler çıkmayabilir.

Servisiniz ücretli mi?

Sakarya bölgesinde birçok noktaya koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir. Karasu, kocaali koltuk yıkama hizmetlerinde ev koltuğu yıkama ücretlerinde fiyata yol ücreti eklenmektedir. Diğer tüm ilçeler ücretsiz servis politikamıza dahildir.

Yıkama ücret politikanız nasıl?

Fiyatlandırma konusunda birçok hizmetimizde sabit fiyat politikası olsada bazı hizmetlerimiz özel teklife tabirdir. Lütfen uygun fiyatlarımızdan yararlana bilmek için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Nasıl randavu alabilirim?

Koltuk yıkama randevusu alabilmek için iletişim sayfamıza 

Toplu koltuk yıkama işleminde indirim oluyor mu?

Kocaali Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama olarak, çoğu zaman indirim ve kampanyalar yapmaktayız. Yine de verdiğimiz fiyat sizlere fazla geliyorsa, hem sizin hemde bizim üzmeyecek şekilde ikramlarımız olabiliyor. Bu nedenle; En uygun koltuk yıkama fiyatları için bizleri aramanızı tavsiye ediyoruz.

Kocaali Koltuk Yıkama  . Temizlik alanında Ev Temizliği, İşyeri Temizliği, Merdiven Temizliği, AVM Temizliği, Bahçe Temizliği'de yapılmaktadır.

Sakarya bölgesinde temizlik hizmeti verme ve koltuk yıkama hizmeti verme konusunda müşteri memnuniyeti ve geri dönüşleri önemseyen şirketimizin temel hedefi bir defa değil her defasın da tercih edilmektedir. Bize görüş dilek ve isteklerinizi iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz.

Koltuk Yıkama
KOCAALİ EV TEMİZLİK

Kocaali temizlik şirketi Sakarya'nın her yerine hizmet veren uygun fiyatlı profesyonel temizlik şirketi.

KOCAALİ OFİS TEMİZLİK

Kocaali temizlik şirketi Sakarya'nın her yerine hizmet veren uygun fiyatlı profesyonel temizlik şirketi.

KOCAALİ VİLLA TEMİZLİK

Kocaali temizlik şirketi Sakarya'nın her yerine hizmet veren uygun fiyatlı profesyonel temizlik şirketi.

KOCAALİ MERDİVEN TEMİZLİK

Kocaali temizlik şirketi Sakarya'nın her yerine hizmet veren uygun fiyatlı profesyonel temizlik şirketi.

X