WHATSAPP MESAJ
ŞİMDİ ARA
Kategoriler

Ofis Temizliği

Kocaali Temizlik şirketi olarak Kocaali  ilinin tüm semtlerinde  ofis temizliği hizmeti vermekteyiz. Güven ve kalitenin adresi olan firmamız, eğitimli ve güler yüzlü temizlik elemanlarımız ile periyodik temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere müşterilerimize sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Zamanımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz ofislerimizde temizliğin sağlanması oldukça önemlidir. Klimalı ortamlardaki toz ve akarların alerjik etkilerinden olumsuz etkilenmemek için mutlaka düzenli olarak temizlenmeleri gerekmektedir. Bu yüzden kapılardan ofis gereçlerine kadar her yerde nitelikli bir temizlik sunan firmamız elemanları sizi memnun edecek saygılı tavırları ve işinin ehli olmalarıyla memnuniyetinizi kazanacaktır.

Ofis temizlik hizmetimiz içerisinde;

 • Kapı ve pencerelerin silinmesi,
 • Masa temizliği,
 • Ofis malzemelerinin temizliği,
 • Bilgisayarların temizliği,
 • Düzenli temizlik hizmeti gibi birçok detayda işlem yapılmaktadır.

Kocaali Ofis Temizliği Hizmeti Neleri Kapsamaktadır;

 1. Çöp kutularının Boşaltılması; Ofiste bulunan tüm çöp kovaları boşaltılarak kirli çöp kutları yıkanır kurutulur ve poşetleri değiştirilir.
 2. Tozların Alınması; Ofiste en iç odadan başlamak üzere ve duvardaki aksesuardan başlanarak tüm ofisin bu düzele tozları alınır.
 3. Telefonların ve Elektronik Aletlerin Temizliği; Tüm elektronik aletler uyun deterjanlar ile temizlenir.
 4. Masa Üstleri Temizliği; Büro temizliğinde en önemli şey masaların düzene uyun bir şekilde temizlenmesidir. Masaların üzerlerindeki tüm eşyalar silindikten sonra yerlerine düzeni bozulmadan konulur.
 5. Kapıların Silinmesi; Ofiste bulunan tüm kapılar uygun deterjanlar ile silinir ve ardından kurulanır.
 6. Ofis Temizliğinde Zemin  Temizliği; Ofisteki yer döşemesinin malzemesine göre temizlik yapılması önemlidir. Eğer zemin halı kaplı ise yer elektrik süpürgesi ile vakumlanır. Eğer yer parke kaplı ise yine süpürülür ve ardından uyun deterjanlar ile silinir.

Kurumsal Temizlik;

Kurumsal temizlik taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirecek olan ekibimiz, temizlik firmalarından düzenli olarak talep ettiğiniz her türlü ihtiyacı üstlenmektedir. Bu yüzden rutin temizlik hizmeti için size özel fiyatlar ve çalışma şekilleriyle her zaman sizi memnun edecek sonuçlar sunmaktadır.

Profesyonel Kocaali Temizlik şirketi hizmetimiz ve ekipmanlarımız  her zaman müşteri memnuniyetini sağlarken, tüm mekanlarınızı en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz. Bu da memnuniyet garantimizi asla %100’ün altına düşürmememizi sağlıyor.

Ofis Cam Temizliği;

Ofislerin camlarının temizlenmesi için de ayrı bir uzmanlık gerektiren sistemle temizleme hizmeti veriyoruz. Ofis camlarının temizliği için ihtiyacınız olan her türlü ekipmanla birlikte özel eğitim almış olan sertifikalı elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca iş ve işçi güvenliğini sağlayarak memnun kalacağınız bir iş disiplinini de sizin için sunuyoruz. Tüm illerinde hizmet verdiğimiz Kocaali Temizlik şirketi  ihtiyacını deneyimli ekibimizin güvencesiyle karşılıyor. Ofislerin camlarını en iyi şekilde temizleyecek ekibimiz, her zaman sorunsuz bir şekilde iletişim akışını sağlamanız için 0552 283 87 83 numaralı telefonlardan iletişim kurabileceğiniz yakınlıktadır. Siz de ofislerinizin hijyenini uzmanına bırakın ve bizimle iletişime geçin.

Profesyonel Temizlik Personeli;

Her bir temizlik personelimizi  eğittiğimiz için memnun kalacağınız sonuçlar almanızı sağlıyoruz. En hızlı temizliği değil en etkili temizliği sağlayan ekibimiz, profesyonel ekibiyle her zaman işinin ehli olduğunu kanıtlamaktadır.

Profesyonel temizlikçilerden hizmet almanın farkını hissedecek olan Antalyalılara en güzel mekanlarda yaşam imkanı sunarken, hijyenin her şeyden önemli olduğu okul ve kreşlerde de profesyonel bir temizlik desteği sunuyoruz. Özellikle çok toz alan mekanlardaki temizliği etkili bir şekilde sağlayarak her mevsim temiz çalışma koşullarında çalışmanızı da mümkün kılıyoruz.

 

Ofis Temizliği
KOCAALİ EV TEMİZLİK

Kocaali temizlik şirketi Sakarya'nın her yerine hizmet veren uygun fiyatlı profesyonel temizlik şirketi.

KOCAALİ OFİS TEMİZLİK

Kocaali temizlik şirketi Sakarya'nın her yerine hizmet veren uygun fiyatlı profesyonel temizlik şirketi.

KOCAALİ VİLLA TEMİZLİK

Kocaali temizlik şirketi Sakarya'nın her yerine hizmet veren uygun fiyatlı profesyonel temizlik şirketi.

KOCAALİ MERDİVEN TEMİZLİK

Kocaali temizlik şirketi Sakarya'nın her yerine hizmet veren uygun fiyatlı profesyonel temizlik şirketi.

X